Poptat ubytování
Zadejte prosím datum příjezdu.
Zadejte prosím datum odjezdu.
Zadejte prosím počet osob
Zadejte prosím počet osob
Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu

 

Události, novinky

13. 1. 2017 Kaňkovský masopust
Všichni jste srdečně zváni do průvodu masek, který již tradičně bude zahájen v 09,30 hod. dne 4. února 2017 před bývalou radnici divadelní scénkou, která bude ukončena povolením starosty k zahájení masopustu.
2. 1. 2017 Kulturní kalendář 2017
Začátek roku si přímo žádá naplánovat dovolenou a cesty za poznáním. Prohlédněte si kulturní kalendář roku 2017 královského města Kutná Hora!
16. 12. 2016 Česká mše vánoční - Jakub Jan Ryba
Nejznámější česká vánoční mše, kterou v Chrámu sv. Barbory každé Vánoce navštíví stovky návštěvníků, bude uvedena 26. 12. 2016 od 15:30 hodin.

Další novinky

Certifikát výjimečnosti 2015 od portálu TripAdvisor

20. 5. 2015

TripAdvisor - certifikát výjimečnosti 2015Hotel U Růže v Kutné Hoře obdržel ocenění Certifikát výjimečnosti TripAdvisor®. Již pátým rokem toto ocenění vyzdvihuje výjimečnost v pohostinství a je udělováno pouze zařízením, která mají na webu TripAdvisor dlouhodobě skvělé recenze od cestovatelů.

Mezi vítěze Certifikátu výjimečnosti patří ubytovací zařízení, restaurace a atrakce nacházející se po celém světě, které zákazníkům trvale poskytují vynikající zážitky.  

K výběru zařízení, která obdrží Certifikát výjimečnosti, společnost TripAdvisor používá vlastní algoritmus, který zohledňuje kvalitu, počet a aktuálnost recenzí a názorů vložených cestovateli na web TripAdvisor během 12 měsíců a dále také dobu, po kterou má podnik zřízen profil, a pořadí podle indexu oblíbenosti na webu. 

Certifikát mohou získat podniky, jejichž celkové hodnocení s bublinkami na webu TripAdvisor dosahuje alespoň čtyř z pěti bublinek, které mají minimální stanovený počet recenzí a jež mají na webu TripAdvisor zřízený profil po dobu alespoň 12 měsíců.

Na získání Certifikátu výjimečnosti webu TripAdvisor jsme právem pyšní a rádi bychom poděkovali všem našim hostům, kteří si udělali čas a napsali recenzi na webu TripAdvisor.

Největší recenzní portál TripAdvisor udělil našemu hotelu v letošním roce již další 2 výjimečné ocenění a to Travelers´ Choice Awards v kategorii Nejoblíbenější cenově výhodné hotely – Česká republika s pořadím na 15 místě a odznak BRAVO.

K těmto oceněním se řadí i další významné ocenění od turistického portálu pro asijské turisty lianorg.com - TOP CHOICE hotel.