Poptat ubytování
Zadejte prosím datum příjezdu.
Zadejte prosím datum odjezdu.
Zadejte prosím počet osob
Zadejte prosím počet osob
Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu

 

Události, novinky

13. 1. 2017 Kaňkovský masopust
Všichni jste srdečně zváni do průvodu masek, který již tradičně bude zahájen v 09,30 hod. dne 4. února 2017 před bývalou radnici divadelní scénkou, která bude ukončena povolením starosty k zahájení masopustu.
2. 1. 2017 Kulturní kalendář 2017
Začátek roku si přímo žádá naplánovat dovolenou a cesty za poznáním. Prohlédněte si kulturní kalendář roku 2017 královského města Kutná Hora!
16. 12. 2016 Česká mše vánoční - Jakub Jan Ryba
Nejznámější česká vánoční mše, kterou v Chrámu sv. Barbory každé Vánoce navštíví stovky návštěvníků, bude uvedena 26. 12. 2016 od 15:30 hodin.

Další novinky

Hotel U Růže - Kutná Hora

Vítejte v našem malebném, romantickou atmosférou opředeném hotelu U Růže z poloviny 19. století a poznejte krásu a historii Kutné Hory. Ať již plánujete  rodinnou dovolenou, svatbu, romantický víkend nebo firemní setkání, rádi Vás v hotelu U Růže přivítáme a vytvoříme Vám nezapomenutelnou atmosféru včetně zabezpečení profesionální masáže. Odpočiňte si v našich nových hotelových pokojích a využijte jejich nezaměnitelnou atmosféru pohody a klidu rodinného hotelu.

Hotelová recepce je otevřena denně v čase 7.00 - 22.00 hodin, v této době vám poskytneme veškeré informace a rádi vás ubytujeme.

Celý hotel prošel rekonstrukcí a dnes dobovou atmosféru dotváří stylové vybavení interiéru, jež nabízí vše, co by si zde člověk mohl přát. Gurmánský zážitek si můžete dopřát v naší příjemné restauraci. Vaříme zde delikatesy jak české, tak mezinárodní kuchyně, v létě Vám rovněž v příjemném prostředí zahradní restaurace připravíme speciality na grilu.

V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází významné evropské památky - Kostnice a katedrála Nanebevzetí Panny Marie, zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Již se nemůžeme dočkat na Vaši návštěvu, proto si rezervujte ubytování již dnes a využijte příležitosti zakusit úroveň služeb, jež si zde užívaly i takové osobnosti jako Gerard Depardieu, John Malkovich či Peta Wilson.

Hotel U Růže ***, Kutná Hora

Hotel U Růže ***, Kutná Hora - pokoj

Hotel U Růže ***, Kutná Hora - restaurace