Poptat ubytování
Zadejte prosím datum příjezdu.
Zadejte prosím datum odjezdu.
Zadejte prosím počet osob
Zadejte prosím počet osob
Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu

 

Události, novinky

13. 1. 2017 Kaňkovský masopust
Všichni jste srdečně zváni do průvodu masek, který již tradičně bude zahájen v 09,30 hod. dne 4. února 2017 před bývalou radnici divadelní scénkou, která bude ukončena povolením starosty k zahájení masopustu.
2. 1. 2017 Kulturní kalendář 2017
Začátek roku si přímo žádá naplánovat dovolenou a cesty za poznáním. Prohlédněte si kulturní kalendář roku 2017 královského města Kutná Hora!
16. 12. 2016 Česká mše vánoční - Jakub Jan Ryba
Nejznámější česká vánoční mše, kterou v Chrámu sv. Barbory každé Vánoce navštíví stovky návštěvníků, bude uvedena 26. 12. 2016 od 15:30 hodin.

Další novinky

Ubytování v hotelu U Růže

Hotel U Růže v Kutné Hoře prošel náročnou rekonstrukcí a vytvořil úchvatnou dobovou atmosféru stylovým vybavením interiéru společných prostor a hotelových pokojů.

Hotel nabízí pro ubytování celkem 11 pokojů ve dvou kategoriích - nekuřácké executive a standardní pokoje. Na pokojích mají hosté k dispozici WiFi připojení k internetu, LCD televize se satelitním příjmem a dostatečné odkládací a úložné prostory jak v koupelnách, tak v samotných pokojích. V koupelnách je k dispozici vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů a koupelnová kosmetika, hotel je bez klimatizace.

Executive pokoj

Executive pokoj

Nové velké a světlé executive pokoje jsou po kompletní rekonstrukci nadstandardně vybaveny a poskytují pohodlí a relaxaci pro ubytované hosty. Součástí některých pokojů je balkon situovaný do zahrady.

Pokoje jsou dekorovány starožitným nábytkem, dlouhými závěsy a na zdích jsou velké ceněné originální obrazy známých českých a místních malířů.

CENÍK

Standardní pokoj

Standardní pokoj

Útulné standardní pokoje ve dvou hotelových patrech bez výtahu poskytují příjemnou atmosféru jak pro krátkodobý, tak i pro dlouhodobý pobyt. V případě potřeby je k dispozici dětská postýlka.

Plovoucí podlahy jsou ve světlých odstínech, stejně jako nový nábytek s doplňky a unikátními kousky historického nábytku a originálních obrazů renomovaných malířů.

CENÍK

Fotogalerie - pokoje